Kapat

Rizede Yayla Gezileri

Anasayfa
Haberler Rizede Yayla Gezileri

Rize gezisi planlarsanız  yaz ve kış  aylarında daha fazla gündemdedir. Rize’ye iş için geldiyseniz veya akraba ziyareti için veyahut tatil için gittiğiniz şehri keyifle gezmek için  Rize Merkez’den araç kiralayabilirsiniz. Örneğin vanliogluotomotiv.com üzerinden hızlı  bir biçimde fiyat ve araba çeşidi bakarak rezervasyon edebilirsiniz.

Peki, Rize’de görülmeye değer yerler nereleridir? Rize’de görülmeye değer yerlerin başında yaylalar gelir. Son zamanlarda popüler hale gelen yayla turizminin en başı çeken  yaylaları Rize sınırlarını içerisindedir. Yazın yayları, serin, yeşil bir zümrüt  gibi karşılar sizi. Yaylarlarda dinlenir, kamp yapıp, görkemli Doğu Karadeniz ruhunu yaşayabilir, bitki ve hayvanları inceler ve doğanın keyfini sürebilirsiniz.

Rize’de dere alabalığı, hamsili pilav, muhlama, yanık fırın sütlaç, ve doğal süzme yoğurt yiyebilir ve özel lezzetleri tatma şansına sahip olabilirsiniz. Rize gezinizi konforlu olarak  4X4 bir araçla yapabilirsiniz  bu tür araçları Rize merkez’den  kiralayabilirsiniz. Rize merkez oto kiralama seçeneklerine göz atmak ve en uygun fiyatlara ulaşabilmek  için vanliogluotomotiv.com ve ya rizearackiralama.net  üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tatilinize başlamadan bile Rize kiralık araç fiyatlarını vanliogluotomotiv.com ile karşılaştırabilirsiniz, en uygun aracı rezerve edebilir, dilerseniz şartsız iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Rize rent a car seçeneklerini fiyat ve uygunluk ile birlikte listeleyebilir, web üzerinden yapılacak kiralamalarda 7/24 hizmet desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir